Balso par Alfas Gada dziesmu un ziedo grūtībās nonākušiem mūziķiem!

Raksta attēls - Balso par Alfas Gada dziesmu un ziedo grūtībās nonākušiem mūziķiem! Publicitātes foto: Ritvars Stankevičs

23.01.2018 / Parmuziku.lv

No 22. janvāra līdz 25. februārim tirdzniecības parkā “Alfa” varēs balsot par Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominācijā Alfa Gada dziesma izvirzītajiem darbiem. Katra nominācijas laureātam veltītā balss tiks ieskaitīta kā ziedojums mūziķu atbalsta fondam “Līdzskaņa”.

Saskatu zināmu līdzību starp fondu “Līdzskaņa” un Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” – abi ir sabiedrības spogulis. “Zelta Mikrofons” atspoguļo tās gaumi un noskaņojumu, bet “Līdzskaņa“ norāda uz sociālās līdzatbildības līmeni,

komentē “Līdzskaņa” vadītāja Liena Grīna un pauž gandarījumu par sadarbību ar “Zelta Mikrofonu” un t/p “Alfu”.

Šobrīd atbalsts veselības problēmu pārvarēšanai nepieciešams Rolandam Ūdrim jeb Ūdrītim, ilglaicīgajam “Opus Pro” dalībniekam Uldim Krūmiņam, Hugo Karlānam, Robertam Gobziņam, ģitāristam un vijolniekam Aleksandram Šlujevam un citiem mūziķiem. Katru nominācijas “Alfa Gada dziesma” laureātam veltīto balsi t/p “Alfa” ieskaitīs kā ziedojumu trīs centu apmērā. Taču ikviens interesents, kas vēlas sniegt savu palīdzību nelaimē nonākušajiem mūziķiem, aicināts atbalstīt viņus arī zvanot uz ziedojumu tālruni: 90006382, tādējādi ziedojot 1.42 eiro.

Nobalsot par savu mīļāko dziesmu varēs pavisam vienkārši: iepērkoties tirdzniecības parkā “Alfa”, ikviens pircējs saņems žetonu, ar kuru jādodas uz balsošanas stendu pie informācijas centra vai Rimi kasēm.

Šogad nominācijai Alfa Gada dziesma izvirzītas šādas dziesmas (alfabēta secībā):

1. “Atbalss” - “Musiqq”

2. “Frāzes” – “Labvēlīgais tips”

3. ”Kilometriem tālu” – “Carnival Youth"

4. “Mēs pārejam uz tu” - Aija Andrejeva un Alex

5. ”Nākamā pietura - depo” – Intars Busulis

6. ”Pa ceļam” – Dons

7. ”Tevis dēļ” – “Prāta vētra” 

8. “Visa par daudz” - “Instrumenti”

9. “Vēl augstāk” - MESA (piedaloties Renāram Kauperam un Arstarulsmirus)

10. “Zaudējam brāli” – “Bermudu divstūris”. 

Tautas balsojumā izvirzīto dziesmu varēs uzzināt “Zelta Mikrofons” svinīgajā ceremonijā, kas notiks 27. februārī Dailes teātrī.

Vairāk par fondu mājaslapā un Facebook.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!