Kā pašmāju grupām veicās Reeperbahn festivālā Hamburgā? FOTO un VIDEO

Raksta attēls - Kā pašmāju grupām veicās Reeperbahn festivālā Hamburgā? FOTO un VIDEO Ekrānšāviņš - Pikaso un The Big Bluff

02.10.2015 / Inese Grīnberga

Protams, neiztika bez karstasinīgām pielūdzējām!

Piektdien, 25. septembrī, Hamburgas klubā Molotow Karatekeller festivāla Reeperbahn ietvaros norisinājās Latvijas un Lietuvas mūzikas eksporta organizāciju kopīgi rīkotais pasākums. Vakara gaitā uz skatuves kāpa Latvijas pārstāvji Pyro Trees un The Big Bluff, kā arī lietuvieši Garbanotas Bosistas un Alīna Orlova. Mūzikas profesionāļiem bija iespējama ne tikai noklausīties šo četru Baltijas valstu izpildītāju priekšnesumus, bet arī iepazīties ar Latvijas un Lietuvas mūzikas industrijas profesionāļiem un neformālā gaisotnē nodibināt jaunus kontaktus.

Kluba Molotow telpas, kurās koncertēja pašmāju mākslinieki, bija diezgan šauras, kas sanākušajiem ļāva tiešām iepazīties tuvāk, pavadot koncerta laiku plecu pie pleca. Klubs bija pārpildīts un publika atsaucīga.

Vienā vārdā apzīmējot priekšnesumu, tas bija - KARSTS,

stāsta Pyro Trees bundzinieks Pēteris Ozols.

Kā atzina Pēteris, grupai Pyro Trees šis bija pavisam īpašs notikums, jo, lai gan grupas pirmsākumi meklējami jau pirms četriem gadiem, grupas sastāvs ir mainījies, un festivālā apvienība uzstājās pavisam svaigā, vien mēnesi kopā spēlējošā kompānijā.

Matīss Kļaviņš, Pyro Trees jaunais vokālists. Foto: Inese Grīnberga

Šis ir mūsu koncertsezonas noslēgums, esam nospēlējuši vairāk nekā 30 koncertus, iekļaujot lielākos pašmāju notikumus, tostarp festivālus Positivus un Fontaine Festival. Tagad dosimies mājās un strādāsim pie albuma, uz Ziemassvētu laiku mums būs dāvana faniem,

intervijā pastāstīja The Big Bluff vokālists Iļja Krūmiņš

 

Šis bija ilgstošs ceļojums, taču daudzus mērķus patiešām esam sasnieguši,

apmierināts ar rezultātu ir The Big Bluff bundzinieks Matīss Tazans.

Jāpiebilst, ka grupa The Big Bluff devās ceļā ar auto, atpakaļceļā izmantojot prāmi. Lūk, tas ir tiešām viens pamatīgs sezonas noslēgums.

The Big Bluff (no kreisās Iļja, Matīss, Monta (menedžments) un Kristians) Foto: Inese Grīnberga

Piedāvājam nosakatīties video ieskatu pašmāju grupu priekšnesumos:

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!