Super Besse jauns singls un jauns video

Raksta attēls - Super Besse jauns singls un jauns video Publicitātes foto.

27.11.2015 / Parmuziku.lv

Baltkrievu grupa Super Besse piedāvā jaunu singlu Мне всё одно (Man viss viens) no šogad iznākušā albuma 63610*. Dziesma vēsta par to, cik ļoti var nogurt no attiecībām.

 

Dziesma ir par to, kā iespējams nogurt no kāda cilvēka, situācijas vai attiecībām. Tik ļoti, ka pat nevēlies neko pasākt šajā sakarā. Kā redzat, video attēlo šo nogurumu burtiski – mēs patiešām nedarām pilnīgi neko. Video filmējām pilnībā saviem spēkiem un mums gāja jautri – ēdām šokolādi, dzērām tēju un tādā garā,

stāsta grupas dalībnieki.

 

 

Post-punk / coldwave trio Super Besse 2013. gadā Minskā dibināja dziedātājs un ģitārists Maksims Kulša, basģitārists Alekss Siņica un taustiņinstrumentālists Pāvels Mihaloks. Nākamajā gadā grupa debitēja festivālā Tallinn Music Week, izpelnoties nedalītu klausītāju un mūzikas kritiķu atsaucību. Kopš tā laika grupa aktīvi koncertējusi Baltkrievijā, Krievijā, Baltijas valstīs, Somijā un Francijā.

Super Besse debijas albumu 63610* 2015. gada maijā izdeva Latvijas mūzikas apgāds I Love You Records. Šā gada decembrī Super Besse uzstāsies Maskavā, Varšavā, Parīzē un Minskā, bet nākamā gada sākumā dosies uz festivālu MENT Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!