Ozols & Tehnikums prezentē video dziesmai "Ļoti"

Raksta attēls - Ozols & Tehnikums prezentē video dziesmai "Ļoti" Publicitātes foto

14.02.2018 / Parmuziku.lv

Ozols & Tehnikums gatavojoties tūrei, kuras ietvaros sniegs koncertus astoņās Latvijas pilsētās, ir sagatavojuši video dziesmai “Ļoti”, kas iekļauta kopīgi ierakstītā un izdotā albumā “Semestris”.

Video veidojis Ansis Blumbergs,  asistents Otomārs Bērziņš, gaismas - Didzis Krastiņš.
Ozols: ”Mūs saista retro futūrisms, un šis bija vēl viens veids, kā to atspoguļot, ar šo video mēs vēlreiz akcentējam to, ka albums “Semestris” ir divu žanru mikss, divu žanru ķīmija.”   Īpašs paldies mūsu radītājam, ķīmiķim Aldim Kalniņam.
 
Koncerti paredzēti Rīgā, Cēsīs, Saldū, Valmierā, Tukumā, Ogrē, Jelgavā un Liepājā.  Tūres atklāšanas koncerts plānots 23. februārī Rīgā, klubā “One One” Šarlotes iela 18a, savukārt noslēgums 30. martā, “Fontaine Palace” Liepājā. Kā īpašie viesi tūres atklāšanas koncertā piedalīsies “bītmeikers” Niklāvz , Dj Krii un hip hop izpildītājs Dii (ex Full Clipp), kas vairāk kā pēc 15 gadu pauzes ir atgriezies ar uz skatuves ar jauniem skaņdarbiem. Biļetes uz atklāšanas koncertu meklē jau šodien visās “Biļešu servisa” kasēs un arī mājaslapā. Starts plkst 22:00 
 
Detalizētāka informācija par tūri : www.semestris.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!