"Warner Bros. Records" vadītājs izsaka līdzjūtību Čestera Beningtona ģimenei, grupai un faniem

Raksta attēls - "Warner Bros. Records" vadītājs izsaka līdzjūtību Čestera Beningtona ģimenei, grupai un faniem Publicitātes foto

22.07.2017 / Parmuziku.lv

20. jūlijā, izdarot pašnāvību, 41 gada vecumā mūžībā aizgāja grupas "Linkin Park" līderis Česters Beningtons.

Šobrīd ikviens jau ir dzirdējis traģisko vēsti par Čestera Beningtona negaidīto nāvi. Sūtām labās domas un lūgšanas Čestera Beningtona ģimenei, grupas biedriem un draugiem.

Česters bija īpaši talantīgs un harizmātisks mākslinieks un dziesmu autors, cilvēks ar plašu sirdi un dvēseli. Daudziem no mums šajā ierakstu kompānijā un visā pasaulē bija iespēja viņu iepazīt, pieredzēt viņa mūziku un personību. 

Esam šokēti un apbēdināti par šo zaudējumu un pievienojamies miljoniem sērojošo fanu visā pasaulē: mēs mīlam Tevi, Čester, un mūžam Tevi atcerēsimies.

Ar mīlestību,

Kamerons Strangs, Warner Bros. Records valdes priekšsēdētājs

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!