"Linkin Park" dalās ar emocionālu piemiņas video. Līdz asarām!

Raksta attēls - "Linkin Park" dalās ar emocionālu piemiņas video. Līdz asarām! Ekrānšāviņš

19.09.2017 / Parmuziku.lv

Grupas dalībnieki turpina pieminēt traģisko līdera Čestera Beningtona aiziešanu.

Grupas dalībnieks un Čestera draugs Maiks Šinoda preses konferencē par dziesmu stāstījis:

"One More Light" sarakstīta ar mērķi nodot mīlestību tiem, kuri zaudējuši kādu. Šobrīd paši esam šādā situācijā. Faniem visā pasaulē šī dziesma kļuvusi kā apliecinājums mīlestībai un atbalstam, ko tie sniedz mūsu grupai, pieminot mūsu dārgo draugu. Mēs esam pateicīgi par to, un nevaram sagaidīt, kad atkal redzēsimies.

Video, ko režisējis grupas dalībnieks Džo Hahns (Joe Hahn) un ilggadējais video grafiķis Marks Fiore (Mark Fiore), veidots no jaunākiem un senākiem video materiāliem, kuros redzams Česters kopā ar grupu un faniem.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!