VIDEO: U2 animētā video vēršas pret Trampa politiku

Raksta attēls - VIDEO: U2 animētā video vēršas pret Trampa politiku Ekrānšāviņš no video

19.01.2018 / Parmuziku.lv

Britu grupa U2 dalījušies ar animētu video dziesmai "Get Out Of Your Own Way", kurā attēlots ASV prezidents Donalds Tramps un Kukluksklans, tādējādi paužot grupas nostāju par Trampa politiku.

Singls "Get Out Of Your Own Way" iekļauts U2 četrpadsmitajā studijas ierakstā "Songs Of Experience", kas izdots 2017. gada decembrī. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!