Industrijas Ziņas

Evanescence vokāliste iedzied U2 dziesmu With or Without you

Raksta attēls - Evanescence vokāliste iedzied U2 dziesmu With or Without you Ekrānšāviņš

19.11.2015 / Parmuziku.lv

Evanescence vokāliste Eimija Lī (Amy Lee) klausītājiem piedāvā savu versiju par īru grupas U2 dziesmu "With or Without you". Eimijas spokainais vokāls liks notrīsēt!

With or Without you orģināls meklējams grupas U2 1987. gada albumā The Joshua Tree. Dziesma ir viena no U2 visu laiku leģendārākajiem singliem. Izrādās, ka Eimijas sapņos bieži skan mūzika. Un arī With or Without  versiju viņa ir dzirdējusi savā sapnī. Facebook profilā mūziķe raksta:

Mīlestība reti kad ir vienkārša, tā biežāk rauj ārā tavas iekšas. Šķiet, tas ir iemesls, kāpēc šī dziesma ielien manos sapņos un mani tur vajā.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!