"Mastodon" albuma tuvošanos piesaka ar mīklainiem, asprātīgiem videoklipiem

Raksta attēls -  "Mastodon" albuma tuvošanos piesaka ar mīklainiem, asprātīgiem videoklipiem Ekrānšāviņš

22.01.2017 / Parmuziku.lv

Amerikāņu smagā metāla grupai "Mastodon" piemīt laba humora izjūta, un izskatās, ka 2016. gada nogalē izziņotais septītais albums drīz tiks nodots klausītājiem. Lai gaidīšana būtu interesantāka, "Mastodon" Facebook profilā fanus izklaidē ar mīklainiem videoklipiem.

"Mastodon" ģitārists Trojs Sanders otro video iesāk šādi: "Daži teiktu, ka es gatavojos albuma ierakstam, it kā gatavotos kļūt par jūras kājinieku...", un dodas krūmos.

Grupa "Mastodon" dibināta 2000. gadā, izpilda progresīvo metālu, kas ir ieturēts dažādu stāstu koncepcijā - 2004. gada "Leviathan" pamatā bija romāna "Mobijs Diks" tēmas, savukārt 2009. gada "Crack the Sky" bija veltīts "Mastodon" bundzinieka Brena Deilora mūžībā aizgājušajai māsai. Kā vēsta žurnāls  "Rolling Stones", ka arī šogad gaidāmais albums būs konceptuāls - veltīts cilvēka cīņai ar vēzi, un klausītājiem uzdos eksistenciālo jautājumus, cik laika mums ir palicis?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!