Noklausies pirmo singlu no drīzumā gaidāmā "Mastodon" albuma

Raksta attēls - Noklausies pirmo singlu no drīzumā gaidāmā "Mastodon" albuma Foto: Jimmy Hubbard

27.01.2017 / Parmuziku.lv

Amerikāņu progresīvā metāla grupa "Mastadon" izziņojusi, ka 31. martā iznāks grupas septītais albums "Emperor of Sand" un publiskojusi pirmo singlu "Sultan's Curse".

Albumā "Emperor of Sand" būs 11 dziesmas. Albuma stāsts vēstīs par tuksneša klejotāju, kam ir piespriests nāvessods. Tematika atspoguļo mūziķu pārdzīvojumus, uzzinot, ka viņiem tuvi cilvēki cīnās ar vēzi.

Plānot, ka pēc albuma izdošanas, aprīlī un maijā, "Mastodon" kopā ar grupām "Eagles of Death Metal" un "Russian Circles" koncertēs ASV.

Savukārt mūzikas kolekcionāri priecāsies par to, ka "Emperor of Sand" būs pieejams īpaši personalizējamos vinila izdevumos. Proti, vinila plates vāciņu katrs varēs izkrāsot, kā pašam patīk.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!