Latviešu grupa "Once Upon" izpelnās ievērību "Independent Music Awards" ASV

Raksta attēls - Latviešu grupa  "Once Upon" izpelnās ievērību "Independent Music Awards" ASV Publicitātes foto

27.10.2016 / Parmuziku.lv

Pašmāju grupas „Once Upon” dziesma “A Letter to My Agony” tikusi nominēta ASV 15. Ikgadējai Neatkarīgās Mūzikas balvai kategorijā “Labākais Metal / Hardcore singls 2016”, tādējādi tiekot atzīta par vienu no 2016. gada ievērojamākajiem neatkarīgās mūzikas ierakstiem.

Šobrīd grupas dziesma ir izturējusi sīvu konkurenci, iekļūstot to piecu dziesmu sarakstā, kas pretendē uz balvu. Uzvarētāju pasludināšana un apbalvošanas ceremonija risināsies šī gada 12. novembrī, Ņujorkā, ASV.

„Independent Music Awards” šogad pasniegs balvas 15to reizi, akcentējot inovatīvos mūziķus, kas savus ierakstus izdevuši paši, kā arī neatkarīgo ierakstu kompāniju māksliniekus.

„Metal / Hardcore” nomināciju ierakstus vērtējusī žūrija sastāv no mūziķiem  un mūzikas industrijas pārstāvjiem. Mūziķus pārstāv – Amy Lee („Evanescence”), „Slayer” , „Shinedown” , „Sepultura” , Warren Haynes („The Allman Brothers Band ”, „Les Claypool”, „Coheed and Cambria”) , industriju – Benji Rogers („PledgeMusic”) , Fred Beteille („Music Business Association”) , Anthony DeCurtis („Rolling Stone”).

Alternatīvā / modernā metāla grupa „Once Upon” radusies 2012. gada rudenī, grupas sastāvā spēlē – Artūrs Ročāns (vokāls), Edgars Meijers (ģitāra), Artūrs Krasts (bungas), Jānis Brolišs (ģitāra) un Edgars Poika (basģitāra).

2014. gada aprīlī „Once Upon” piedalījās konkursa „Metal 2 the Masses” Latvijas atlasē un pēc žūrijas un fanu lēmuma tika izvēlēta pārstāvēt Latviju lielākajā Lielbritānijas smagā metāla festivālā „Bloodstock 2014” .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!