"Thirty Seconds To Mars" līderis aizkustina ar muzikālu veltījumu mūžībā aizgājušajiem mūziķiem

Raksta attēls - "Thirty Seconds To Mars" līderis aizkustina ar muzikālu veltījumu mūžībā aizgājušajiem mūziķiem Ekrānšāviņš

11.09.2017 / Parmuziku.lv

Unikāls mash-up, pieminot pēdējā gada laikā zaudētos talantus.

Pēdējā gada laikā mūzikas pasaule zaudējusi tādus leģendārus un iedvesmojošus talantus kā Deividu Boviju (David Bowie), Prinsu (Prince), popmūzikas ikonu Džordžu Maiklu (George Michael) un pavisam nesen -  grupas "Soundgarden" līderi Krisu Kornelu (Chris Cornel) un arī vienu no viņa labākajiem draugiem, grupas "Linkin Park" līderi Česteru Beningtonu (Chester Bennington).

Vēloties pieminēt mūziķus, rokgrupas "Thirty Seconds To Mars" solists un kino zvaigzne Džareds Leto (Jared Leto) apvienojis katra mūziķa zināmākos skaņdarbus un kopā ar kori radījis izjustu kaverversiju. Noskaties!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!