Šis ir ātri! Opener Festival 2017 izziņo pirmo lielo grupu - "Radiohead"

Raksta attēls - Šis ir ātri! Opener Festival 2017 izziņo pirmo lielo grupu - "Radiohead" Publicitātes foto

20.10.2016 / Parmuziku.lv

Parasti šādus vārdus pataupa saldajam ēdienam, bet Polijā notiekošais "Opener Festival" šogad ļoti agri izziņojuši lielo grupu, šādi garantējot, ka festivāla lētākās biļetes drīz būs izpirktas. "Opener Festival 2017" uzstāsies mūsdienu kulta grupa "Radiohead"!

"Radiohead" pirmsākumi meklējami 1985. gadā un līdz mūsdienām grupa būtiski ir mainījusi savu skanējumu - no ģitārroka līdz dzīvai elektronikai. "Radiohead" ir cienīti novatori. Savukārt grupas līderis Toms Jorks ir sociāli aktīvs mākslinieks - pauž viedokli saistibā ar jautājumiem, kas skar globāli svarīgas tēmas - kā cilvēku tiesības, sociālo vienlīdzību, tā arī konkrēti mūzikas industriju - Jorks iestājas par to, lai mākslinieki saņemtu godīgu atlīdzību. 2016. gada maijā "Radiohead" izdevuši savu devīto studijas albumu "A Moon Shaped Pool" un pēc pārtraukuma ir  atsākuši koncertēt.

Opener Festival 2017 notiks Polijas pilsētā Gdaņskā no 28. jūnija līdz 1. jūlijam. Šobrīd festivāla 4 dienu biļetes cena ir 469 poļu zloti jeb 108,58 euro. Organizatori bīdina, šī cena ir spēkā līdz 15. decembrim un šajā cenu kategorijā ir tikai 10 000 biļešu! 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!