VIDEO: Arī pasaules nopietnākā rokrupa dažreiz ir smieklīga

Raksta attēls - VIDEO: Arī pasaules nopietnākā rokrupa dažreiz ir smieklīga Ekrānšāviņš

25.04.2017 / Parmuziku.lv

Rokgrupa "Radiohead", kas šobrīd atrodas albuma "A Moon Shaped Pool" tūrē, iedvesmojusi interneta asprāšus, samontēt smieklīgus videoklipus, kas nu jau kļuvuši par interneta hītiem.

Jaunākajā komiskajā video redzams kā Toms Jorks izpilda Daddy Yankee regetona grāvēju "Gasolina", lai gan patiesībā dzied dziesmu "Myxomatosis" no "Radiohead" 2003. gada albumā "Hail To The Thief".

Šādi patiesībā skanēja "Myxomatosis".

Un tad vēl šis, dīvainais videoklips, kur Vladimirs Putins dzied populāro "Radiohead" dziesmu - "Creep", radīs zosādu un liks raustīties smieklos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!