Pulcējot vairāk nekā 30 000 klausītājus, DAGAMBA triumfē Maskavas pilsētas svētkos

Raksta attēls - Pulcējot vairāk nekā 30 000 klausītājus, DAGAMBA triumfē Maskavas pilsētas svētkos Publicitātes foto

10.09.2019

Klasiskās mūzikas huligāni DAGAMBA nedēļas nogalē ar uzstāšanos uz galvenās skatuves sajūsmināja Maskavas pilsētas svētku apmeklētājus, izpildot Čaikovska iedvesmotus darbus. Kopumā DAGAMBAS koncertu apmeklēja vairāk nekā 30 000 maskaviešu.

Maskavas 872. gadadiena tika atzīmēta ar plašu programmu. Vairāku dienu garumā pilsētvidē un parkos norisinājās izrādes, izstādes, meistarklases, deju uzvedumi un virkne koncertu, kurus kopā apmeklēja vismaz 7 miljonu cilvēku. Mūziķu vidū bija tādas zvaigznes kā Uma2rman, Olga Buzova, Rodions Gazmanovs, grupa “Pjatero”, grupa “Fabrika” un daudzi citi.

Grupas DAGAMBA līderis Valters Pūce atceras: “Mums bija liels gods saņemt uzaicinājumu papildināt Maskavas pilsētas svētku programmu un uzstāties uz svētku centrālās skatuves. Kompozīcijas no mūsu jaunākās koncertprogrammas DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY tika uzņemtas ar īpašu sirsnību un ovācijām. Atpazīstot Čaikovska melodijas, jau pēc pirmajām notīm sekoja applausi un sajūsmas saucieni. Esam gandarīti, ka DAGAMBAS daiļradi augstu novērtē arī ārpus Latvijas!”

Jau ziņots, ka DAGAMBA rudenī dosies Latvijas koncerttūrē. Līdztekus Latvijas tūrei DAGAMBA ar jauno koncertprogrammu viesosies arī Omskā, Jekaterinburgā, Surgutā, Maskavā un Sanktpēterburgā.

Biļetes uz koncertiem Latvijā pieejamas “Biļešu paradīzes” tīklā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!