Polijas elektromūzikas festivāls "Audioriver 2017" izziņo papildmāksliniekus

Raksta attēls - Polijas elektromūzikas festivāls "Audioriver 2017" izziņo papildmāksliniekus Publicitātes foto

29.03.2017 / Parmuziku.lv

"Audioriver" festivāls Polijā jau vairākus gadus bijis gana iemīļots elektromūzikas fanu lokā. Festivāls izceļas ar iespaidīgo programmu un māksliniekiem, kuri parasti ir grūti sasniedzami, vai klubos un koncertos neuzstājas. Šonedēļ organizatori pievienoja vel papildus vārdus pie festivāla programmas.

"Audioriver" ir viens no nozīmīgākajiem festivāliem Polijas elektromūzikas cienītāju dzīvē. Uz vietas vienkopus pulcējas gan vietējie, gan pasaulē zināmi māklsinieki (tehno, drum&bass,hip-hopa u.c.) Festivāls pārsteidz klausītājus ar labi atlasīto mūzikas programmu, atrašanās vietu (Vistulas pludmale un citas tuvumā esošās vietas), patīkamo atmosfēru un enerģiju, kas koncertu laikā izstaro gan no cilvēku pūļa, gan DJ dzīvās uzstāšanās. 

2015.gada festivāls: 

Šogad no 28.-30.jūlija festivāls Polijas pilsētā Plokā (Plock) notiks 12.reizi un iepriekšējos gadus tas pulcējis vairāk nekā 28 000 klausītāju. Pēdējos 4 gadus biļetes festivālam iztirgotas pirms vārtu atvēršanas. 

Iepriekš festivāls jau izziņoja, ka šogad "Audioriver 2017" uztāsies tādas elektroniskās mūzikas zvaigznes, kā "Artefakt live", "Ben UFO", "Boys Noize", "KiNK live", "London Elektricity Big Band live", "Maduk", "Planetary Assault Systems live", "The Erised".

Pie šiem māksliniekiem, organizatori izveidojuši arī mūzikas sarakstu ar šonedēļ izziņotajiem vārdiem: 

Vairāk info: www.audioriver.pl 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!