Rīgā notiks 1. elektroniskās deju mūzikas festivāls “Under Festival”

Raksta attēls - Rīgā notiks 1. elektroniskās deju mūzikas festivāls “Under Festival”

22.05.2017 / Parmuziku.lv

Rīgā notiks pirmais un savā veidā unikāls elektroniskās deju mūzikas festivāls - “Under Festival”. Par pasākuma norises vietu kļūs VEF radošā kvartāla telpas. Divu dienu un nakšu garumā festivāla apmeklētāji varēs baudīt aptuveni 50 pasaules līmeņa mākslinieku un mūziķu uztāšanos, dejot un relaksēties aktuālo elektroniskās mūzikas skaņu pavadījumā, piedalīties dažādos festivāla ietvaros notiekošajos pasākumos un aktivitātēs.

Apmeklētājiem sagatavota arī apjomīga dienas pasākumu programma, kuras ietvaros festivāla mākslinieki piedāvās apmeklētājiem dažādas meistarklases un lekcijas. Interesentiem būs arī unikāla iespēja aplūkot flajeru izstādi, kas veltīta 1990.-2000. gadu elektroniskās mūzikas pasākumiem, apmeklēt vinila plašu tirdziņu un piedalīties citās aktivitātēs.

Mūsdienu - ātri mainīgajā, pasaulē mūzika, it īpaši deju un elektroniskā, ir kļuvusi par dažādu kultūras pasākumu neatņemamu satāvdaļu daudzās pasaules valstīs, tajā skaitā arī Rīgā. Neraugoties uz to, ka ikdienā elektroniskā mūzika skan gandrīz visur, Rīgai joprojam nav bijis savs pastāvīgs elektroniskās deju mūzikas festivāls.Tagad - ir tas brīdis, kad Rīga ir gatava piedāvāt savu unikālu pasaules līmeņa elektroniskās mūzikas festivālu!

Festivālu, kurš būs interesants gan vietējiem iedzīvotājiem, gan ārzemju viesiem. Tas pilnveidos reģiona nakts dzīvi, piesaistīs tūristus, tādējādi veicinot interesi par mūsu valsts kultūru un tradīcijām visas pasaules jauniešos. “Under” festivāls nakotnē noteikti ir spējīgs iekļaut Rīgu Eiropas populārāko festivālu virzienu sarakstā.

“Under Festival” tiek veidots ar mērķi popularizēt elektroniskās mūzikas kustību, piesaistot tai lielāku sabiedrības uzmanību, kā arī, lai iepazīstinātu skatītājus un klausītājus ar festivālā pārstāvētajiem mūzikas žanriem.

Festivāls ilgs 2 dienas un 2 naktis – no piektdienas vakara līdz svētdienas pusdienlaikam. Pasākumā tiks piedāvāti tādi populāri elektroniskās mūzikas virzieni, kā Electronica, House, Techno, Tech House un citi žanri un stili. “Under Festival” organizatori ir parūpējušies par lielisku dīdžeju un izpildītāju komandu un sagādājuši lielisku dīdžeju un mūziķu line-up, 16 no kuriem uzstāsies dzīvajā (live), kas padara festivālu vēl unikālāku savā jomā.

Festivālā ar dīdžejsetiem un koncertiem uzstāsies tādi mākslinieki:

dOP (Francija)
KASPER BJØRKE (Dānija)
CHRISTIAN LÖFFLER (Vācija)
MUJUICE (Krievija)
GABRIEL ANANDA (Vācija)
SUPER BESSE (Baltkrievija)
DASHA RUSH  (Krievija)
VATICAN SHADOW (ASV)
BLANCK MASS (Lielbritānija)
VOISKI (Francija)
JAKE THE RAPPER (ASV)
PETER SCHUMANN (Vācija)
FAIRMONT (Kanāda)
LUIGI TOZZI (Itālija)
SID LE ROCK (Kanāda)
ELECTRIC INDIGO (Austrija)
CASSEGRAIN (Vācija)
MUSTELIDE (Baltkrievija)
SVAROG (Ukraina)
OID (Latvija)
KODEK (Latvija)
SID (Krievija)
ANDREI SWIPE (Krievija)
KSENIA KAMIKAZA (Latvija)
V | Z (Latvija)
ORIOLA 701 (Latvija)
INFEKTION (Lietuva)
JELENA GLAZOVA (Latvija)
 

Sīkāka informācija ir atrodama festivāla mājas lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!