Pirmizrādi piedzīvos animācijas seriāls ar grupas ‘‘Gorillaz’’ dalību

Raksta attēls - Pirmizrādi piedzīvos animācijas seriāls ar grupas ‘‘Gorillaz’’ dalību Instagram

30.01.2020

Britu virtuālās realitātes projekts, kulta grupa ‘‘Gorillaz’’ sadarbībā ar britu reperi Slowthai un amerikāņu apvienību ‘‘Slaves’’ radījuši kopīgu skaņdarbu, kurš savu debiju piedzīvos jaunizveidotā interneta animācijas seriālā ‘‘Song Machine’’.

Paredzams, ka seriāls iznāks reizi nedēļā un tā pamatā būs virtuālās apvienības ‘‘Gorillaz’’ performances ‘‘dzīvajā’’ ar dažnedažādu mūziķu starpniecību, lai gan nedrīkst aizmirst par grupas spontanitāti.

Pirmā sērija ‘‘Momentary Bliss’’ pirmizrādi piedzīvos 30. Janvāra vakarā, grupas YouTube kanālā un klīst runas, ka ‘‘Gorillaz’’ prezentēs veselus divus svaigus skaņdarbus.

Virtuālās grupas bundzinieks Rasels Hobss stāsta, ka ‘‘Song Machine’’ ir pavisam jauns veids kā darīt to, ko grupa darījusi jau gadiem: ‘‘Pasaule kustas pārāk strauji un nekad nebūs iespējams paredzēts, kurš studijā viesosies nākošais. Raidījums pastāvēs no nezināmā, tas darbosies uz tīra haosa pamatiem.’’

‘‘Tādēļ mēs esam gatavi strādāt pie mūzikas tā it kā nebūtu rītdienas, jo nekad jau arī īsti nevar zināt…’’

Ar  ‘‘Song Machine’’ grupa centīsies distancēties no tipiskā albumu cikla, apvienojot spēkus ar vienmēr mainīgu mākslinieku sastāvu.

Britu animētā apvienība vien pērnajā decembrī kinoteātros visā pasaulē izrādīja pilnmetrāžas dokumentālo filmu ‘‘Gorillaz: Reject False Icons’’, kurā iemūžināti un dokumentēti dažādi grupas darbības aizkadri.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!