Dokumentālā filma ‘GORILLAZ: REJECT FALSE ICONS’ uz lielā ekrāna arī Latvijā

Raksta attēls - Dokumentālā filma ‘GORILLAZ: REJECT FALSE ICONS’ uz lielā ekrāna arī Latvijā Publicitātes foto

27.11.2019

16. decembrī vairāk kā 600 kinoteātros, 27 valstīs visā pasaulē, tai skaitā arī Latvijā, ekskluzīvā seansā tiks izrādīta pilnmetrāžas dokumentālā filma par Britu kulta grupu Gorillaz - GORILLAZ: REJECT FALSE ICONS.

GORILLAZ: REJECT FALSE ICONS ir jauna pilnmetrāžas dokumentālā filma par britu grupu Gorillaz jeb "pašu veiksmīgāko virtuālo projektu" uz planētas. Savā debijas filmā režisors Denholms Hjūlets (Denholm Hewlett) trīs gadus sekojis katram grupas solim, vēstot par divu veiksmīgu albumu “Humans” un “The Now Now” tapšanu, kā arī ambiciozo pasaules turneju. Rezultātā ir tapusi unikāla filma,  kas piedāvā vēl neredzētus kadrus, kuros virtuālais sastop reālo, lai tvertu brīnumaino haosu kāds tas ir grupas Gorillaz dalībnieku: Murdoc Niccals (bass), Noodle (ģitāra), Russel Hobbs (bungas) un 2D (vokāls) pasaulē.

Arī Latvijā Gorillaz mūzikas fani varēs noskatīties unikālo projektu, vienā ekskluzīvā senasā – 16. decembra vakarā, kinoteātrī Forum Cinemas, biļetes ierobežotā daudzumā pārdošanā no šodienas

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!