Gorillaz klausītājiem nodevuši 4 jaunas dziesma

Raksta attēls - Gorillaz klausītājiem nodevuši 4 jaunas dziesma Ekrānšāviņš

24.03.2017 / Parmuziku.lv

28. aprīlī grupai "Gorillaz" gaidāms jaunais albums "Humanz". Albumā būs sastopams arī singls "Saturnz Barz", kuram tika publicēts asprātīgs 360 grādu video.

Gorillaz ir animēta mūzikas grupa, kura sastāv no 4 virtuāliem tēliem: 2D, Murdoc, Noodle un Russel. Grupu radīja Deimons Albarns (Damon Albarn) no Britu rokgrupas "Blur", un Džeimijs Hevlets (Jamie Hewlett) komiksa "Tank Girl" līdzradītājs.

Grupas debija albums "Gorillaz" tika pārdots vairāk kā 7 miljonos kopiju. Grupas otrais albums "Demon days" Apvienotajā Karalistē ieguva pieckārtēju platīna diska statusu. Vēlāk "Gorillaz" izdeva vel 2 albumus, bet tagad, pēc 5 gadu pauzes, izziņojuši arī jauno- "Humanz". (albums iznāks 28.aprīlī) 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!