Pirmizrādi piedzīvo jauns Deivida Bovija dziesmas ‘‘Space Oddity’’ videoklips

Raksta attēls - Pirmizrādi piedzīvo jauns Deivida Bovija dziesmas ‘‘Space Oddity’’ videoklips Ekrānšāviņš no video

21.07.2019 / Artis Ķekars

Svētdien, par godu britu mūziķa Deivida Bovija ikoniskās dziesmas ‘‘Space Oddity’’, kā arī ‘‘Apollo 11’’ misijas 50. jubilejai klajā laists iepriekš nepublicēts skaņdarba videoklips.

Paziņojumā iekš Bovija mājaslapas teikts, ka klips satur vēl nekur nepublicētus video fragmentus no mākslinieka 50. dzimšanas dienas pasākuma, kas norisinājās Ņujorkā, ‘‘Madison Square Garden’’ arēnā, 1997. gadā.

Jaunā klipa režisors ir Tims Pops, taču tas satur vairākus video materiālus par kuriem atbildīgs bijis horeogrāfs Eduaords Loks, kas arī režisējis Bovija 1990. gada ‘‘Sound & Vision’’ tūres videomateriālu konceptus.

1990. gada video materiālus pats Bovijs izmantoja kā skatuves ekrānu fonu ‘‘Space Oddity’’ izpildījuma laikā. Jauno videoklipu papildina arī pavisam jauns ilggadēja mūziķa producenta Tonija Viskonti dziesmas remikss.

Jaunais ‘‘Space Oddity’’ klips pirmizrādi piedzīvoja svētdien, Vašingtonā, kur Amerikas Savienoto Valstu Nacionālā aeronautikas un kosmosa pārvaldes (NASA) rīkoja pasākumu par godu 50. gadu slieksnim kopš ‘‘Apollo 11’’ misijas, kuras rezultātā pirmie cilvēki spēra kāju uz Mēness.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!