Atzīmējot Bovija leģendārā albuma "Heroes" 40 gadu jubileju, tapis jauns dokumentālais stāsts

Raksta attēls - Atzīmējot Bovija leģendārā albuma "Heroes" 40 gadu jubileju, tapis jauns dokumentālais stāsts Ekrānšāviņš no dziesmas "Miracle Goodnight" video

14.10.2017 / Parmuziku.lv

Dokumentālo stāstu par 1977. gadā izdoto albumu ierunājusi grupas "Florence and the Machine" soliste Florence Velša (Florence Welch).

Deivida Bovija (David Bowie) leģendārais albums "Heroes" pagājušajā nedēļas nogalē svinēja 40 gadu jubileju. Atzīmējot īpašo notikumu, BBC publicējuši jaunu dokumentālo audio stāstu, kas 53 minūšu garumā atklāj Bovija sacīto intervijās, kā arī sarunas ar producentu Toniju Viskonti (Tony Visconti), mūziķiem Igiju Popu (Iggy Pop) un Braienu Eno (Brian Eno), kuri apspriež albuma ierakstīšanu un producēšanu. 

Dokumentālo stāstu klausies šeit!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!