Tiks publiskots iepriekš neizdots Deivida Bovija EP - “DAVID BOWIE IS IT ANY WONDER?”

Raksta attēls - Tiks publiskots iepriekš neizdots Deivida Bovija EP - “DAVID BOWIE IS IT ANY WONDER?”

08.01.2020 / Parmuziku.lv

Ar lielu gandarījumu un lepnumu Parlophone Records piesaka leģendārā britu mūziķa Deivida Bovija sešu, iepriekš neizdotu dziesmu EP “BOWIE IS IT ANY WONDER?”, kas tiks izdots sešu nedēļu laikā, katru nedēļu publiskojot pa vienai dziesmai.

Pirmā no dziesmām, kura no šodienas ir pieejama straumēšanas un lejupielādes vietnēs ir iepriekš neizdota versija dziesmai  ‘The Man Who Sold The World’, dziesmas izdošanas diena izvēlēta, lai atzīmētu gan Deivida Bovija dzimšanas dienu, gan 50to gadadienu kopš tika radīta konkrētā dziesma. Nākamās piecas dziesmas tiks izdotas sākot ar 17. janvāri ik nedēļu pa vienai.

’THE MAN WHO SOLD THE WORLD’ (CHANGESNOWBOWIE VERSION) tika ierakstīta un pārraidīta BBC 9 dziesmu ieraksta sesijā ChangesNowBowie, 1997. gada 8. janvārī, atzīmējot mūziķa 50 gadu dzimšanas dienu. Dziesmu atskaņošanas starplaikā mākslinieks sniedza interviju, kā arī saņēma iepriekš ierakstītus apsveikumus no daudziem kolēģiem – mūziķiem - Skota Valkera (Scott Walker), Deimona Albārna (Damon Albarn), Bono, Roberta Smita (Robert Smith) un vēl vairākiem citiem.

CHANGESNOWBOWIE tika ierakstīts un miksēts Looking Glass Studios, Ņujorkā, 1996. gada novembrī, Deivida Bovija 50mitās dzimšanas dienas koncerta (Madison Square Garden) mēģinājumu laikā. EP CHANGESNOWBOWIE tiks izdots limitētā apjomā LP un CD formātos uz Record Store Day, 18. aprīlī, 2020. Albuma noformējumā izmantota melnbalta Deivida Bovija fotogrāfija, kuras autors ir Alberts Vatsons (Albert Watson), uzņemta 1996. gadā, Ņujorkā. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!