Pēc 13 gadu pārtraukuma atgriežas grupa Crazy Town

Raksta attēls - Pēc 13 gadu pārtraukuma atgriežas grupa Crazy Town fb.com/officialcrazytown

01.09.2015 / Alise Pabērza

Uz 13 gadiem nogrimuši pagrīdē, grupa Crazy Town ir atgriezušies ar jaunu albumu un līdz ar to vēlas tikt vaļā no savas slavenākās dziesmas Butterfly uzliktā zīmoga.

Šķiet, ka divtūkstošajos gados, kā mobilo telefonu zvanu toņi, konkurēja divas dziesmas: Crazy Town - Butterfly un Bomfunk MC’s - Freestyler. Tāpat arī šķiet, ka reti kurš var nosaukt vairāk par vienu dziesmu no šiem izpildītājiem.

Toties tagad grupa Crazy Town ir nolēmuši atgriezties mūzikas pasaules aprindās ar nupat svaigi izdoto albumu, kurš pie klausītājiem nonāca 28. augustā, un pierādīt pasaulei, ka ir spējīgi arī uz ko vairāk nekā tikai vienu hitu.

Rep – roka grupa Crazy Town dibināta jau tālajā 1995.gadā Amerikā, bet pasaules slavu ieguva tikai 2000.gadā, izdodot savu līdz šim populārāko singlu Butterfly. Pēc 2002. gada neveiksmīgi izdotā albuma Darkhorse viņi pārtrauca savu darbību. Grupas vokālists Sets Bincers (Seth Binzer) iegrima smagā alkohola un narkotiku atkarību gūstā, ko veiksmīgi izmantoja dažādi TV projekti, veidojot TV šovus par viņa cīņu ar atkarībām un pelnot ar to paprāvas summas.

Jau 2008. gadā Crazy Town gribēja atgriezties mūzikas apritē ar albumu Crazy Town is back, bet Seta cīņa ar atkarībām šo plānu izjauca. Toties 2012. gadā Setam piezvanīja grupas biedrs Brets Mazurs (Bret Mazur), kurš paziņoja, ka viņam ir pāris dziesmas, kuras gribētos izdot, vienalga digitālā vai taustāmā formātā - ka tik nonāk līdz faniem. Līdz ar šo ziņu Sets saņēmās pārvarēt savus atkarību dēmonus, un grupa ķērās pie jaunā albuma ieraksta.

2014. gadā Crazy Town atgriezās uz skatuves, uzstājoties Vācijas mūzikas festivālā Rock Am Ring, un nupat beidzot ir nodevuši jauno albumu klausītājiem. Jācer, ka jaunais albums The Brimstone Sluggers grupai atnesīs ilgi gaidītos panākumus un ļaus savu vārdu mūzikas vēsturē ierakstīt arī ar kādu citu skaņdarbu ( ne tikai Butterfly hita) panākumiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!