VIDEO: Reperis Zemsegu Pasaule dalās ar sev netipiski romantisku singlu

Raksta attēls - VIDEO: Reperis Zemsegu Pasaule dalās ar sev netipiski romantisku singlu Ekrānšāviņš no video

23.01.2018 / Parmuziku.lv

Reperis Zemsegu Pasaule nupat izdevis sev netipiski romantisku singlu “Meitene Panamera”, kuram tapis arī videoklips un vari to aplūkot mūziķa YouTube kanālā.

"Tā nav Valentīndienas dziesma, bet ja gribat - varat to tā uztvert. Man ir bijusi ilgāka pauze radošajā darbībā, kuras laikā esmu sarakstījis vairākas dziesmas, no kurām pirmo vēlos prezentēt tieši “Meitene Panamera”. Es vēlos, lai mēs šo gadu uzsākam pozitīvi un ar mīlestību, mazāk domājot par negatīvo un novērtējot lietas (un cilvēkus), kas ir mums blakus. Mūsu iedvesmas avotiem ir arī vārdi un uzvārdi - vēlos, lai katrs, kas klausās dziesmu, spētu ar to identificēties un novērtētu savu iedvesmas avotu, kas ir viņa motivācija piecelties no gultas un tikt cauri dienai. Es ticu tam, ka pavadīsi visu gadu tā, kā viņu iesāksi - iesāksim to uz pozitīvas nots," par videoklipu un singlu informē mūziķis.

Dziesma ierakstīta studijā “PrimeTime Records” un to producējis Latvijā populārais reperis Fakts, kamēr pie videoklipa strādājis Toms Auziņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!