Apskats: Beirut jaunais albums No No No

Raksta attēls - Apskats: Beirut jaunais albums No No No Ekrānšāviņš no Youtube

18.09.2015 / Alise Pabērza

Pēc četrus gadus ilga pārtraukuma amerikāņu indie un pasaules mūzikas grupa Beirut izdevuši jaunu albumu.

Pēdējais albums no viegli gaisīgās amerikāņu indie un pasaules mūzikas grupas Beirut bija iznācis tālajā 2011. gadā. Pēc četru gadu pārtraukuma amerikāņiem zīmīgajā datumā, 11. septembrī, Beirut laida klajā savu jauno veikumu - albumu No No No. Izrādās, ka šie četri gadi ir bijuši diezgan smagi grupas vokālistam, samtainās balss īpašniekam Zakam Kondonam, kurš pēc iepriekšējā albuma izdošanas izšķīrās ar savu mīļoto sievieti un no skumjām pat nokļuva slimnīcā. 

Visticamāk, ka tieši šī neveiksmīgā dzīves posma dēļ Beirut jaunajā albumā ieskanas tik daudz skumjas lirikas. Tomēr neskatoties uz to, albums ir ieturēts absolūti klasiskās Beirut tradīcijās - silti skanoša trompete, perkusijas, harmonisks skanējums un vispārīga silta un saulaina noskaņa. Kopumā No No No būtībā neatklāj neko jaunu vai pārsteidzošu, vai kādas krasas pārmaiņas Beirut skanējumā, kas uzticīgākajiem grupas faniem noteikti ies pie sirds un radīs vēlmi šo albumu klausīties kopā ar visiem pārējiem. Grupas rokraksts nav mainījies, tikai mazliet pieslīpējies.

Kam patiks: saulainas svētdienas mūzikas cienītājiem vai tieši pretēji - lietainu rudens dienu uzlabošanai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!