Noklausies "LINKIN PARK" jauno singlu "HEAVY"

Raksta attēls - Noklausies "LINKIN PARK" jauno singlu "HEAVY" Ekrānšāviņš

20.02.2017 / Parmuziku.lv

"LINKIN PARK" izziņojuši jaunu albumu "ONE MORE LIGHT" ar pirmo singlu "HEAVY" feat. KIIARA. Albums būs pieejams no 19. maija visās digitālajās mūzikas klausīšanas un iegādes vietās.

Linkin Park atgriežas ar jaunu albumu One More Light, kas būs pieejams no 19. maija visās digitālajās mūzikas klausīšanas un iegādes vietās. Pirmais singls no gaidāmā "Heavy", kurā piedalās Kiiara, līdz ar singla nodošanu klausītājiem, pieejams arī dziesmu tekstu video

GRAMMY apbalvotā rokgrupa no Losandželosas Linkin Park sadarbībā ar Facebook, kur viņiem ir 62 miljoni sekotāju, līdz ar to ir lielākā grupa šajā platformā, 17.februārī piedāvāja saviem faniem "jautājumu - atbilžu" vakaru, kurā tiešajā ēterā grupai varēja uzdot jautājumus.

 One More Light, jaunākais grupas albums, uz kuru jau tagad iespējams pierakstīties - linkinpark.com ir grupas septītais studijas ieraksts. Grupas pirmais albums - Hybrid Theory ir visslabāk pārdotais debijas albums kāds līdz šim ir bijis un sasniedzis dimanta (10 miljoni kopiju) albuma pārdošanas statusu. Grupa ir ieguvusi 2 Grammy balvas, 5 American Music balvas, 4 MTV VMA blavas, 10 MTV Europe Music un 3 World Music balvas. Linkin Park ir spēlējuši izpārdotus stadionu koncertus visā pasaulē un bijuši vadošie mūziķi lielākajos festivālos, tai skaitā UK Download un Reading festivālos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!