Noklausies! Eds Šīrans un Džastins Bībers kopīgi iedzied dziesmu

Raksta attēls - Noklausies! Eds Šīrans un Džastins Bībers kopīgi iedzied dziesmu Publicitātes foto

09.05.2019 / Parmuziku.lv

12. jūlijā ar koncertu Latvijā sagaidīsim moderno laiku trubadūru, harizmātisko dziedātāju Edu Širanu. Šodien viņš publisko jaunu dziesmu, kuru iedziedājis kopā ar Džastinu Bīberu. Eds Šīrans par sadarbību: “Man un @justinbieber ir radusies dziesma “I Don’t Care” ceru, ka jums tā patīk… x”

Kopš 2010. gada pie Anglijas debesīm ir parādījusies 28. gadus jaunā, Suffolkā dzimusī zvaigzne Eds Šīrans, viņš ir spējis iegūt fanus visa pasaulē ar savu dziesmu radīšanas māku, kur dziesmu tekstos ikviens var atrast sev uzrunājošas rindiņas un ar viena cilvēka fascinējošajiem priekšnesumiem. Edam pieder trīs Nr.1 albumi Anglijā – ‘+’ (2011), ‘x’ (2014) un ‘÷’ (2017), kopumā ir pārdoti vairāk kā 45 miljoni albumu. Neenāk izdotais albums ‘÷’ pārspēja rekordus visa pasaulē un kļuva par ātrāk iepriekšpārdošanā izsludināto albumu globālajā vesture un par vīriešu kārtas solo izpildītāja ātrāk pārdoto albumu Apvienotajā Karalistē. Albumā iekļauti hiti Castle on the Hill”, “Perfect unShape of You”; kur pēdējais no minētajiem kļuva par pirmo dziesmu, kas sasniedza 2 miljardus klausījumu Spotify vietnē.

Starp ļoti daudzajām godalgām un atzinībām, ko saņēmis Eds Šīrans, izceļamas ir – IFPI atzinība - labāk pārdotais 2017. gada mākslinieks, 4x Grammy, 4x Ivor Novello’s, 6x BRIT balvas (tai skaitā uzvatra ‘Global Success’ 2018 un 2019), 7 x Billboard balvas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!