Noklausies! Latviešu čellista Mareka Radzēviča kaverversija Eda Šīrana „I Don’t Care”.

Raksta attēls - Noklausies!  Latviešu čellista Mareka Radzēviča kaverversija Eda Šīrana „I Don’t Care”. Publicitātes foto

06.08.2019 / Parmuziku.lv

Augusta sākumā latviešu čellists Mareks Radzēvičs laidis klajā savu jaunāko veikumu – kaverversiju Eda Šīrana un Džastina Bībera kopdarbam „I Don’t Care”.

Sadarbībā ar Ritvaru Bluku tapis arī mūzikas videoklips, kas uzņemts tepat Rīgā - vairākās Rīgas Brīvostas pārvaldītajās teritorijās.

Mēneša izskaņā skaņdarbs būs pieejams arī visās populārākajās digitālās mūzikas platformās, kur jau šobrīd iespējams klausīties gan vairākas Mareka oriģinālkompozīcijas, gan populārās mūzikas kaverversijas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!