Nepilnas nedēļas laikā šis videoklips skatīts 25 658 117 reižu (18+)

Raksta attēls - Nepilnas nedēļas laikā šis videoklips skatīts 25 658 117 reižu (18+) Ekrānšāviņš

25.10.2016 / Parmuziku.lv

Tas ir kanādiešu dziedātāja "The Weeknd" videoklips "False Alarm", kas skatītāju ierauj vardarbīgā bankas aplaupīšanas operācijā.

Ja vien nervusistēma ir stipra, garlaicīgi nav ne uz mirkli.  Šī izturētā, videospēlei raksturīgā intensitāte nav nejauša - videoklipa režisors  ir Iļja Naišullers, kura kontā ir arī nežēlīgā kiborgu filma "Hardcore Henry". Savukārt "False Alarm" ir singls no 25. novembrī gaidāmā "The Weeknd" jaunā albuma "Starboy".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!