Nebāz pirkstus propellerā! Enrike Iglesiass koncerta laikā smagi savainojas, bet nodzied līdz galam!

Raksta attēls - Nebāz pirkstus propellerā! Enrike Iglesiass koncerta laikā smagi savainojas, bet nodzied līdz galam! Foto: Ekrānšāviņš

03.06.2015 / Parmuziku.lv

Izrādās, ka saldā popzvaigzne ir daudz īstāks vecis, nekā varētu iedomāties.

Tam laikam nevajadzētu būt īpašam pārsteigumam, bet droni izrādās gana bīstamas ierīces, ja ar tiem neapietas uzmanīgi. Par to pārliecinājies spāņu dziedātājs Enrike Iglesiass (Enrique Iglesias), kurš koncerta laikā Meksikas pilsētā Tihuanā pamatīgi savainoja pirkstus, neveiksmīgi cenšoties saķert lidaparātu, lai nofilmētu savus fanus.

Katru Sex And Love World Tour tūres koncertu filmē arī viens drons, kura uzņemtie materiāli ir redzami uz ekrāniem arēnās. Kā ierasts, aptuveni 50 minūtes pēc pasākuma sākuma, Enrike lidaparātu vēlējās paņemt rokās, lai faniem parādītu skatu, kādu redz pats, bet tas īsti neizdevās kā plānots, un mūziķa pirksti nokļuva starp drona propelleriem. Iesākto dziesmu izpildītājs pabeidza, bet tad paņēma nelielu pauzi, jo asiņošana neapstājās.

Tiesa, pēc pāris minūtēm spānis jau bija atpakaļ uz skatuves, un uz sava baltā krekla ar asinīm uzzīmēja lielu sirdi, lai tādējādi pateiktos faniem par pacietību. Kaut gan asiņošana neapstājās, Iglesiass nospēlēja visas iepriekš paredzētās dziesmas, un tikai pēc vēl aptuveni pusstundas beidza koncertu, pēc kā nekavējoties lidoja uz Losandželosu, kur viņu jau gaidīja mikroķirurgs.

Kā šorīt atklāja dziedātāja pārstāvji, trauma izrādījusies smagāka, nekā sākotnēji cerēts, taču ilglaicīgas sekas pēc šī negadījuma nepalikšot. Iglesiasam tika konstatēti vairāku pirkstu lūzumi, ko vajadzēja izlabot ar ķirurģisku iejaukšanos, tāpat būs nepieciešama arī kosmētiskā operācija, taču tas neesot nekas pārāk nopietns, un jau pēc pāris nedēļām Enrike būšot atveseļojies.

Mācība no šī stāsta? Bērni un pieaugušie, nebāziet pirkstus ne tikai rozetēs, bet arī propelleros!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!