Matoma izdod albumu "One in a million"

Raksta attēls - Matoma izdod albumu "One in a million" Ekrānšāviņš no video

29.08.2018 / Parmuziku.lv

Gluži kā meteorīts debesīs, tādos ātrumos Norvēģu elektroniskās mūzikas producents Matoma ir spējis iekarot lielo pasaules mūzikas industriju. Izkāpis no Soundcloud, strauji sasniedzis miljardu klausījumu ar saviem sadarbības projektiem un dziesmu remiksiem - One Direction, Coldplay, Jason Derulo, Dua Lipa, Jennifer Lopez, Sean Paul, The Notorious B.I.G. un daudziem citiem.

Izkāpis no Soundcloud, strauji sasniedzis miljardu klausījumu ar saviem sadarbības projektiem un dziesmu remiksiem One Direction, Coldplay, Jason Derulo, Dua Lipa, Jennifer Lopez, Sean Paul, The Notorious B.I.G. un daudziem citiem.

Tagad Matoma piedāvā saviem klausītājiem debijas albumu - ‘One In A Million’, kurā iekļautas dziesmas ar daudzu lielisku māklsinieku dalību - James Newman, Yashua un  Nina Nesbitt.

‘False Alarm’ (ar Becky Hill), ‘Lonely’ (ar MAX), ‘Slow’ (ar Noah Cyrus) un ‘All Night’ (with The Vamps) kopā sasniegušas  533 miljonu klausījumus mūzikas digitālās  straumēšanas vietnēs.

Debijas albums ‘One In A Million’ ir jaunā producenta sen lolots sapnis un viena posma noslēgums, kas aizsākās vēl bērnībā, kad viņšnodevās klavierspēlei, bet vasarās piepelnijās pļaujot mauriņus, lai varētu iegādāties datoru, ar kuru nodoties producēšanai. Liktenis lēma citu paversienu un viņš saslima armijas obligātā dienesta laikā un vairākus mēnešus pavadīja slimnīcā atlabstot, kur arī saprata, ka vēlas pievērsties tikai mūzikas producēšanai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!