VIDEO: Pieminot "Linkin Park" solistu, "Double Faced Eels" aizkustina ar kaverversiju dziesmai "Leave Out All The Rest"

Raksta attēls - VIDEO: Pieminot "Linkin Park" solistu, "Double Faced Eels" aizkustina ar kaverversiju dziesmai "Leave Out All The Rest" Ekrānšāviņš

23.10.2017 / Parmuziku.lv

"Double Faced Eels", kuru jaunības ballītes neizpalika bez grupas līdera Čestera Beningtona (Chester Bennington) jaudīgās balss un smeldzīgajiem dziesmu vārdiem, vēlas pieminēt aizgājušo rokzvaigzni.

2017. gada 27. oktobrī Losandželosas amfiteātrī „Hollywood Bowl” notiks vērienīgs piemiņas pasākums, kas tiks veltīts leģendārās amerikāņu rokgrupas Linkin Park solistam Česteram Beningtonam. Koncertā, kurā bez šaubām tiks izpildītas daudzas grupas faniem iemīļotas Linkin Park dziesmas, grupas dalībniekiem uz skatuves nāks talkā vairāki grupas draugi un dziedātāji.

Grupa stāsta:

Sākotnēji mēs vēlējāmies vienkārši nofilmēt to, kā koncertā izpildām vienu no mūsu mīļākajām Linkin Park dziesmām, „Leave Out All The Rest”, bet tad, kad mēs noskatījāmies safilmēto materiālu, sapratām, ka dziesma ir jāieraksta studijā pilnā kvalitātē.

Videoklips tika filmēts 2017. gada 12. augustā bāra „Tinte” dzimšanas dienas festivālā „Tinte VII”. Videoklipu filmēja un montēja Reinis Janulis.

"Double Faced Eels" pavisam drīz varēs sastapt koncertos — 16. novembrī Rīgā, Latvijas 1. Rokkafejnīcā, un 25. novembrī Liepājā, Fontaine Palace. Koncertos grupa izpildīs gan savas jaunākās dziesmas („Push You Down”, „Can You Hear Me Now?”, gan labāko no savas agrīnās daiļrades („Zilais valis”, „Krokodils”, „Dagmāra”).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!