Latvijas mūziķi un mūzikas profesionāļi aicināti pieteikties 2017. gada Tallinn Music Week

Raksta attēls - Latvijas mūziķi un mūzikas profesionāļi aicināti pieteikties 2017. gada Tallinn Music Week Foto: Tallinn Music Week publicitātes foto

30.09.2016 / Parmuziku.lv

2017.gadā no 27.marta līdz 2.aprīlim norisināsies jau devītais pilsētvides mūzikas festivāls Tallinn Music Week. Tikai līdz 1.novembrim mākslinieki no visas pasaules, tai skaitā Latvijas, aicināti pieteikties dalībai festivālā, kas nodrošinājis strauju izaugsmi daudzām grupām no Baltijas.

Mūzikas industrijas profesionāļiem Tallin Music Week ir iespēja dibināt jaunus kontaktus, satiekot nozares pārstāvjus no visas pasaules. TMW 2017 delegātu caurlaides festivāla mājaslapā ir pieejamas par īpašu cenu – 100 EUR tikai līdz 30. septembrim. Reģistrējies un kļūsti par delegātu šeit.

TMW delegātu caurlaide sniedz pieeju festivāla konferencei un semināriem, kā arī prioritāru pieeju mūzikas festivālam. TMW 2017 konferences grafiks tiks publicēts decembrī.

Festivāls Tallinn Music Week (TMW), kas katru pavasari noris Tallinā jau kopš 2009. gada, ir talanta, kreativitātes, brīvības un vienlīdzības svētki nedēļas garumā. Jau savā 9. gadadienā festivāls piedāvā plašu mūzikas programmu, kuru veido Baltijas, Eiropas un pat pasaules mākslinieku stilistiski daudzveidīgie koncerti.

Festivāls līdz 1. novembrim aicina pieteikties arī dažādus žanrus pārstāvošos Latvijasmūziķus .

Savā pastāvēšanas laikā TMW ir kļuvis par nozīmīgu jauno mākslinieku platformu. 2016. gadā tika saņemts rekordliels pieteikumu skaits - festivālam pieteicās 1300 mākslinieki no 47 valstīm, no kuriem 250 mākslinieki no 33 valstīm kāpa uz kādām no Tallinn Music Week skatuvēm. Starp tiem iekļuva arī Alise Joste, NiklāvZ, Ozols, Rīgas Modes, Shipsea, "Triana park" un "Very Cool People", kā arī dāņu-somu indie supergrupa "Liima", kuru šogad varēja dzirdēt arī festivālā Positivus.

Mākslinieku pieteikšanās TMW 2017 noris līdz 1. novembrim (ieskaitot) šeit:tmw.ee/my/applications/add#  Pilnā festivāla programma ar aptuveni 200 māksliniekiem tiks izziņota februārī.

TMW2017 biļetes festivāla mājaslapā ir pieejamas par €40 līdz 30. novembrim. Festivāla biļetes sniedz pieeju visiem koncertiem un piedāvā iespēju izmantot atlaides TMW Tastes restorānos. Iegādājies savu festivāla biļeti šeit.


TMW 2017 datumi:

  • 27. marts – 2. aprīlis: TMW Tastes, TMW Talks, TMW Cityspace
  • 28. marts – 2. aprīlis: TMW Arts
  • 30. marts – 1. aprīlis: mūzikas festivāls (vakara uzstāšanās programma)
  • 30. marts – 1. aprīlis: City Stage (dienas “dzīvā” programma)
  • 31. marts – 1. aprīlis: TMW konference
  • 1.- 2. aprīlis: Dizaina tirdziņš


Vairāk informācijas: www.tmw.ee

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!