Latvijas Mūzikas Eksports aicina uz tikšanos ar Tallinn Music Week organizatoriem

Raksta attēls - Latvijas Mūzikas Eksports aicina uz tikšanos ar Tallinn Music Week organizatoriem Foto: Saara Mildeberg

28.10.2016 / Parmuziku.lv

Pirmdien, 31.oktobrī plkst. 16:00 Kaņepes kultūras centrā notiks biedrības Latvijas Mūzikas Eksports rīkota tikšanās ar mūzikas konferences / festivāla "Tallinn Music Week 2017" organizatoriem - festivāla programmas direktoru Raimondu Poldmā (Raimond Põldmaa) un Martīnu Putniku (Martiina Putnik), kas ir atbildīga par delegātiem, internacionālo sadarbību un konferenci.

Sarunas gaitā tiks gūtas atbildes uz jautājumiem: kāda ir atšķirība starp konferenci un festivālu?  Kāpēc, kad un kam uz šo pasākumu doties?  Kā tiek izvēlēti mūziķi?  Kurš izvēlas mūziķus?  Vai mūziķiem maksā honorāru par dalību? Un cita ar šo konferenci/festivālu saistīta aktuālā informācija.

 

Ieeja - bezmaksas.
Sarunas valoda - angļu; laiks - 2 stundas.
Pieteikšanās pasākumam līdz 31.10. plkst 12:00 nosūtot savu pieteikumu uz epastu -

Dalību Tallinn Music Week 2017 mūziķi var pieteikt vēl tikai līdz 1. novembrim!

 

Tallinn Music Week pieteikumam nepieciešams mūzikas un mūziķu apraksts, tehniskais raideris, fotogrāfijas, video un audio materiāls un kontaktinformācija, dodot pēc iespējas precīzāku priekšstatu par mūziķi vai muzikālo kolektīvu. Pieteikuma anketa atrodama šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!