Nedzirdīga dziedātāja ar savu balsi sajūsmina America's Got Talent žūriju

Raksta attēls - Nedzirdīga dziedātāja ar savu balsi sajūsmina America's Got Talent žūriju  Ekrānšāviņu kolāža

07.06.2017 / Parmuziku.lv

Skatītāji un tiesneši aplaudē, stāvot kājās!

Par negaidītu pārsteigumu izvērtās šova America's Got Talent atlase, kad uzstāties ieradās 29 gadus vecā dziedātāja Mendija Hārvija (Mandey Harvey). Uzkāpjot uz skatuves, viņa tūdaļ novilka zābakus, tādējādi radot neizpratni žūrijā. Taču sieviete paskaidroja - 18 gadu vecumā viņa ir pilnībā zaudējusi dzirdi, tādēļ mūziku sajūt cauri skatuves dēļu vibrācijām.

Žūrijas vērtējumam viņa nodeva pašas komponētu dziesmu, ar kuru viņa visai pasaulē vēlas parādīt - padoties nekad nedrīkst! Un viņa to patiesi pierādīja. Jau viņas uzstāšanās laikā klātesošie skatītāji cēlās kājās un nespēja valdīt asaras. Arī žūrija sveica dziedātāju ar ovācijām, stāvot kājās. Bet žūrijas bargākā tiesneša slavu iemantojušais Saimons Kovels (Simon Cowell) pat veltīja viņai zelta konfetī lietu!

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!