Kendriks Lamārs saņem prestižo “Pulitzer” balvu

Raksta attēls - Kendriks Lamārs saņem prestižo “Pulitzer” balvu Publicitātes foto

18.04.2018 / Parmuziku.lv

Kendriks Lamārs (Kendrick Lamar) saņēmis prestižo “Pulitzer” balvu kategorijā “Mūzika” par viņa albumu “DAMN.”, kļūstot par pirmo mūziķi, kas saņem šo balvu un kura daiļrades žanrs nav klasiskā mūzika vai džezs.

“Pulitzer” balvas žūrijas komiteja 2017. gadā izdoto albumu nodēvēja par “virtuozu skaņdarbu kolekciju, kuru vieno valodas autentiskums un ritmiska dinamika, atspoguļojot mūsdienu afroamerikāņu dzīvesstila kompleksitāti”.

“DAMN.” ir Lamāra ceturtais studijas albums, kas sasniedzis dubultplatīna statusu tā pārdošanas apjomos. Albums šogad arī ticis nominēts “Grammy” balvai kategorijā “Gada albums”, savukārt kategorijā “Labākais repa albums” balvu saņēmis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!