Kendriks Lamārs publicē kārtējo episko video. Jāredz!

Raksta attēls - Kendriks Lamārs publicē kārtējo episko video. Jāredz! Ekrānšāviņš no Youtube video

28.06.2017 / Parmuziku.lv

Šoreiz dziesmai ELEMENT

Reperis Kendriks Lamārs (Kendrick Lamar) nereti pārsteidz gan ar savu dziesmu patieso, kodolīgo liriku, gan ar iespaidīgajiem videoklipiem. Un viņa svaigākais publicējums nav izņēmums. Sekojot jaunā albuma DAMN singlu videoklipu Humble un DNA panākumiem ar pseidonīmu Kung fu Kenny pazīstamais Kendriks atgriežas ar vēl vienu meistardarbu - Element videoklipu.

Video pamatā ir "sāpīgas" tēmas apskats, proti, tas attēlo varadrbības ciklu divās paralēlas dzīvēs - Kendrika bērnībā un šobrīd.

Video redzami ne pārāk patīkami skati ar asiņainiem sitieniem, no vardarbības cietušiem cilvēkiem un bērniem, rokudzelžiem u.c. elementiem, kas diemžēl kļuvuši ne tikai par ASV, bet arī pārējās pasaules ikdienu.

Par to visu mums kaislīgi stāsta Kendriks, ģerbies asinīm notraipītā kreklā. Viņš repo par to, cik nozīmīgas viņam ir šīs situācijas un, cik ļoti viņš vēlētos, lai tas beigtos.

“I'm willin' to die for this s*it / I done cried for this s*it / Might take a life for this s*it.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!