Kendriks Lamārs jaunajā videoklipā sēžas pratināšanas krēslā

Raksta attēls -  Kendriks Lamārs jaunajā videoklipā sēžas pratināšanas krēslā

18.04.2017 / Parmuziku.lv

Reperis Kendriks Lamārs (Kendrick Lamar) pēc lieliskās uzstāšanās ASV notiekošajā Mākslas un mūzikas festivālā Coachella laidis klajā jaunu singlu un videoklipu "DNA". Dziesma atrodama repera jaunākajā, aprīlī izdotajā albumā "DAMN."

Kompozīcija "DNA" ir atbilde Fox News reportierim Geraldo Rivera, kurš 2015. gadā, komentējot Kendrika Lamāra uzstāšanos uz policijas mašīnas jumta  BET Awards ietvaros, izteicās: " Lūk, kāpēc pēdējos gadus hiphops jaunajiem Afroamerikāņiem ir nodarījis vairāk ļauna nekā rasisms."

"DNA" reperis pārskata vērtību sistēmu, meklējot līdzsvaru starp šādiem pretstatiem kā bailes un ticība, mīlestība un kārdinājums.

Videoklipā Lamāra oponenta ādā iejuties aktieris Dons Čīdls (Don Cheadle), kurš plašākai publikai zināms kā viens no filmas "Ocean's Thirteen" un attēlojis arī džezmeni Mailzu Deivsu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!