Keitijas Perijas jaunais video patiks arī Hanibāla Lektera faniem (18+)

Raksta attēls - Keitijas Perijas jaunais video patiks arī Hanibāla Lektera faniem (18+) Ekrānšāviņš

13.05.2017 / Parmuziku.lv

Jaunā singla “Bon Appetit” videoklipā dziedātāja Keitija Perija tiek pavisam burtiski cepta un vārīta Losandželosas zvaigžņu pavāra virtuvē. Video ir vizuāli krāšņs un lomās iejūtas arī dziesmas līdzautori hiphopa grupas "Migos" mūziķi.

“Bon Appetit” ir savdabīga replika par ierasto patērētāju kultūras negausību un savstarpējām attiecībām, kurās partneri viens otru uzlūko kā "svaigu gaļu".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!