Aizvadītās nedēļas jaunie video

Raksta attēls - Aizvadītās nedēļas jaunie video Ekrānšāviņš

20.11.2015 / Parmuziku.lv

Roks, pops un arī kas dejojams un svētku noskaņojumam - apskati aizvadītās nedēļas (16. līdz 20. novembra) jauno mūzikas video klipu izlasi!

Adele - When We Were Young

Dziesma When we were young ir otrais singls no Adeles jaunākā albuma 25. Klausītāji albumu varēs noklausīties tikai tad, kad būs iegādājušies, jo 25 nevarēsi atrast ierastajos mūzikas straumēšanas servisos Spotify vai Apple.

The Darkness - I Am Santa

Ieskandinot Ziemassvētku gaidīšanas laiku un savu deluxe izlasi Last of our kind, britu glamrokeri The Darkness šonedēļ publiskojuši Ziemassvētku dziesmu I Am Santa.

Pucifier - The Remedy

The Remedy ir trešais singls no grupas jaunākā, trešā albuma Money Shot. Amerikāņu eksperimentālās grupas Pucifier līderis ir Mainards Džeims Kīnans ir ari kulta grupas Tool dalībnieks.

!!! - Ooo

Dejojamā panka vai elektro popa grupu !!! (chk chk chk) pašmāju klausītāji redzēja koncertā 2013. gada festivālā Positivus. Jaunais singls Ooo atrodams grupas oktobrī izdotajā albumā As if.

Eltons Džons - Looking up

Krāsām bagātais video rokenrola dziesmai Looking up piesaka Eltona Džona jaunāko 2016. gada 5. februārī gaidāmo albumu Wonderful Crazy Night.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!