Igauņu elektroniskās mūzikas zvaigznes NOËP jaunais singls

Raksta attēls - Igauņu elektroniskās mūzikas zvaigznes NOËP jaunais singls Publicitātes foto

26.07.2019 / Parmuziku.lv

NOËP ir uzņēmis jaunu kursu plašākas auditorijas sasniegšanai ar savu jaunāko singlu - ‘fk this up’ piedaloties CHINCHILLA.

Igauņu producenta NOËP vārds mums Latvijā jau ir pazistams, pirms gada viņu redzējam uzstājamies festivālos, bet radiostacojās nonāca viņa singli  ‘Move’ un ‘Rooftop’, kas sasniedzis 15 M Spotify klausījumu. NOËP EP ‘Heads In The Clouds’  ieguva labas atsauksmes, bet viņa dzīvās un enerģiskās uzstāšanās fanu reakciju.

Noskaties:  NOËP izpilda  ‘fk this up’  šī gada Igaunijas Mūziaks balvas ceremonijā, kur viņš saņēma Gada POP albuma balvu:

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!