Sweet Spot festivāla programmu papildina Ewert and The Two Dragons, Roisin Murphy, Little Dragon, NOËP

Raksta attēls - Sweet Spot festivāla programmu papildina Ewert and The Two Dragons, Roisin Murphy, Little Dragon, NOËP Publicitātes foto

25.04.2018 / Parmuziku.lv

Jaunais Sweet Spot festivāls jau iepriekš izziņotajiem London Grammar, Jose Gonzales, Mew un citiem, šodien pievienojis vēl 13 jaunus vārdus, to skaitā Ewert and The Two Dragons, Roisin Murphy, NOËP un Little Dragon.


Jaunais "Sweet Spot" festivāls norisināsies Tallinas "Radošā katla" parkā (Kultuuri - katla park) 27. un 28. jūlijā un piedāvās iespēju izbaudīt divu dienu piedzīvojumu, piepildītu ar kvalitatīvu mūziku un labāko pilsētas festivāla pieredzi. Pirmie festivāla izziņotie mākslinieki bija London Grammar, Mew, Jose Gonzales, Trad.Attack un daudzi citi, savukār šodien tiek pievienoti Ewert and The Two Dragons, Roisin Murphy, Little Dragon, Gilles Peterson, NOËP, Frankie Animal, Avoid Dave, Mick Pedaja, I Wear* Experiment, Levski, Gram-Of-Fun and Mick Moon.

Ewert and The Two Dragons kāps uz Sweet Spot festivāla skatuves ar savu vienīgo šīs vasaras šovu. Grupa pēc maza pārtraukuma atkal ir atsākusi savas muzikālās aktivitātes un sola festivāla apmeklētājiem ļoti īpašu koncertu. Tajā noteikti būs dzirdamas ne tikai grupas zināmākās dziesmas, tādas kā " Good Man Down”, “(In the End) There’s Only Love”  un “Pictures”, bet arī jaunākā EP "Tied for a Lifetime”, bet arī jaunākos skaņdarbus no gaidāmā albuma.

Īru māksliniece Roisin Murphy kļuva atpazīstama jau 1990-os gados kā apvienības "Moloko" vokāliste. Pēc dueta izjukšanas Roišīna uzsāka solo karjeru un izdeva savu pirmo albumu "Ruby Blue" 2005. gadā. Tam sekoja "Overpowered" 2007. gadā, pēc kura viņa ieturēja nelielu pauzi mūzikā, bet tikai lai atgrieztos vēl spožāka kā jebkad. Viņas albumi "Hairless Toys" (2015) un "Take Her Up to Monto" (2016) saņēma ārkārtīgi daudz pozitīvu atsauksmju gan no faniem, gan mūzikas kritiķiem.

Zviedru elektroniskās mūzikas duets Little Dragon ir aktīvs jau vairāk nekā 20 gadus un ir izdevis piecus studijas albumus. Jaunākais "Season High" tika izdots 2017. gada pavasarī. Apvienības dalībnieks Yukimi Nagano ir teicis, ka grupas biedri viens otru papildina - viņi ir ļoti dažādi indivīdi, bet kopā tie veido brīnisķīgu, neaprakstāmu savienību. Šo maģisko saikni varēsim vērot klātienē jau šovasar.

Gilles Peterson ir vislabāk atpazīstams kā BBC 6 Music un internacionālu klubu dīdžejs, bet viņš ir arī ļoti aizrautīgs ierakstu kolekcionārs, kurators, mūzikas producents un ierakstu kompānijas vadītājs. Katru gadu viņš rīko divus lielus pasākumus - "Worldwide Awards", kas ir viņa ikgadējā balvu pasniegšanas ceremonija  Londonā un "Worldwide Festival", kas ir sadalīts divās daļās - viena ir Francijas dienvidos jūlijā, bet otra ir Šveicē martā. Viņš nesen ir izveidojis arī savu digitālo radio staciju - Worldwide FM. Viņa uzstāšanās Sweet Spot festivālā būs īsta bauda ikvienam!

NOËP ir īsts mūzikas fenomens no Igaunijas. Viņš ar saviem lipīgajiem indie mūzikas ritmiem ir iekarojis daudzas sirdis ne tikai Igaunijā, bet arī Latvijā un citās valstīs. Viņš izdeva savu pirmo EP "Heads in The Clouds" tikai martā, bet viņa dziesmas jau spēlē klubos un radio Zviedrijā, Vācijā, Lielbritānijā, Brazīlijā un Igaunijā. NOËP festivālā uzstāsies gan ar saviem jaunajiem singliem, gan ar jau zināmajiem "Move", "Rihanna", "Rooftop" un citiem.

Papildu aizraujošajai muzikālajai programmai, Sweet Spot festivāls piedāvās arī daudzpusīgu kultūras pieredzi - apmeklētājiem būs iespēja apskatīt talantīgā Jana Solom foto izstādi, piedalīties dažādās darbnīcās un klausīties iedvesmojošas diskusijas.

Nākamā mākslinieku izziņošana jau gaidāma drīzumā! Festivāla 2 dienu biļetes tikai par 69eur pieejamas www.sweetspot.ee un Biļešu Serviss tīklā. Vienas dienas biļetes būs pieejamas no 3.maija, kad tiks izziņotas arī katras dienas programmas. Šajā dienā pieaugs arī 2 dienu biļešu cena uz 79 eur. 

 Vairāk informācijas: sweetspot.ee

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!