Savu darbību Igaunijā uzsāk WARNER MUSIC LIVE

Raksta attēls - Savu darbību Igaunijā uzsāk WARNER MUSIC LIVE Publicitātes foto

22.03.2022

Koncertu rīkošanas aģentūra Warner Music Live paplašina savu darbību Igaunijas teritorijā, iepriekš organizācija veiksmīgi darbojās Somijā, pārstāvot plašāko Somu mūziķu sarakstu un rīkojot koncertus savā valstī, tagad tam pievienojas virkne ar Igaunijas mūziķiem.

Warner Music Live Estonia vadītājs būs Karls Sirelpuu, kopā ar Antonu Mustu un Mihkelu Sirelpuu no SMUUV, kas ir oficiālais Warner Music pārstāvis Igaunijā.

Starp Warner Music Live pārstāvētajiem Igaunijas mūziķiem šobrīd pievienojušies -  Andreas, Anett, Ariadne, gameboy tetris, Gram-Of-Fun, jonas.f.k, Karl Killing, Minimal Wind, Rahel, Raul Ojamaa un Trad.Attack!.

Warner Music Group kopš 2020. gada nostiprina savas pozīcijas Baltijas valstīs, atverot biroju Tallinā un parakstot sadarbības līgumus ar vairākiem mūziķiem Baltijā. Warner Music Live Estonia ir nākamais solis attīstībā, nodrošinot koncertu iespējas pārstāvētajiem māksliniekiem.

„Baltijas valstīs ir tik daudz talantīgu mākslinieku un reģionam ir potenciālas iespējas, ja runājam tieši par dzīvo izpildījumu,” saka Warner Music Live direktors Samppa Hartikainens.

“Warner Music Live uzdevums ir piedāvāt augstākās kvalitātes servisu Igaunijas tirgū, kas dos izgausmes iespējas mūziķiem un mums – būt labākajiem koncertu rīkošanas partneriem,” pievienojas Karls Sirelpū. 

Warner Music Live Estonia sadarbojas gan ar ierakstu kompānijas Warner Music Baltics izdotajiem māksliniekiem, gan pārstāvot mūziķus no citiem leibliem. Warner Music Live uz doto brīdi pārstāv 70 mūziķus no Somijas, tai skaitā  Antti Tuisku, Kaija Koo, BEHM, Ellinoora, Mikael Gabriel, Cledos.

“Esam gandarīti par iespēju paplašināt Warner Music darbības lauku un tagad piedāvāt arī pilna srvisa koncerta aģentūru Igaunijā. Mūsu Somijas pieredze rāda, ka atbilstošs serviss un labi izplānotas koncertu aktivitātes, rada iespēju lielākām investīcijām vietējā tirgū,” stāsta Mikko Manninens, Warner Music Baltic vadītājs.

www.warnermusiclive.ee

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!