Igauņu dziedātāja IIRIS žilbina videoklipā

Raksta attēls - Igauņu dziedātāja IIRIS žilbina videoklipā Publicitātes foto

02.05.2019 / Parmuziku.lv

Singls ”Star”tika izdots vēl pagājušā gada rudenī, šī gada pavasarī tam ir tapis videoklips. ”Tā ir priecīgākā popdziesma, ko esmu jebkaf uzrakstījusi.”

”Šī dziesma man sekoja ilgus gadus, kā tāds Zvaigzne. Dziesmas vestījums ir gaužām vienkāršs – ikviens savā dzīvē ir ZVAIGZNE. Ikvienam ir tiesības un pienākumi izvēlēties savu ceļu. Šī dziesma man pašai atgādina, ka, ja pat darām lietas, kas neved tiešī uz iecerēto mērķi, tuvāk sapņiem, svarīgi ir novērtēt katru brīdi ko dzīve sniedz. Dzīve nav galamērķis, tas ir process, tā ir esība šeit un tagad,” ar savām sajūtām dalās Iiris.

Videoklips filmēts Iiris dzīvoklī Londonā, kur jaunā Igauņu dziedātāja uzturas jau vairākus gadus. ”Šo istabu saucam par Putnu būri, jo te notiek ļoti daudz dziedāšanas, izveidojām tādu kā oāzi ar augiem un mūziku,” dzīvās uzstāšanās manierē filmēto video veidojusi Iiris Lietuviešu draudzene Ruta Puzaite.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!