Frankie Animal izdod pozitīvisma un cerību piepildītu albumu “Party Alone”

Raksta attēls - Frankie Animal  izdod pozitīvisma un cerību piepildītu albumu “Party Alone” Publicitātes foto

18.02.2022

Šogad Igaunijas indīpopa grupai “Frankie Animal” aprit 10 gadi. Taču, it kā tas nebūtu pietiekami īpašs notikums, tas ir tikai pats sākums iemeslam lielām grupas svinībām: šodien, 18. februārī grupa izdod savu otro studiju albumu “Party Alone”.

Tas ir jauns pavērsiens “Frankie Animal” grupas vēsturē. Trīs mūziķi: Marie Vaigla, Jonas Kaarnamets un Jan-Christopher Soovik izdos ne tikai albuma studijas versiju, bet tajā būs iekļauta arī instrumentālā B puse, burvīgi lirikas videoklipi un grupas komentāri.

Lai arī albuma nosaukums apkopo noskaņas un realitāti, ar ko mums visiem ir nācies saskarties pēdējo divu gadu laikā, mūzika joprojām nes sevī pozitīvismu un cerību, kas klausītājus sasniegs četros dažādos īpašos veidos.

“Party Alone” ir neparasts albums. Pirmais singls no jaunā ieraksta ar nosaukumu “Playful” iznāca jau 2019. gada vasarā, un tas ir kļuvis par “Frankie Animal” visvairāk atskaņoto dziesmu Spotify un radio visā valstī. Dubultais izlaidums pagājušajā gadā, kurā bija singli “Peaches” un “Honey”, ieguva daudz jaunu starptautisku fanu.

Iepriekš grupu atzinīgi novērtējuši arī “MTV Iggy” un “Clash Magazine”, kuri jau izdodos singlus raksturoja kā sirsnīgus un priecīgus ar fantastiskām lirikām.

Albums būs četru dimensiju, kas satur dažādus vienu un to pašu ierakstu aspektus. Atskaņošanas saraksts ar liriskiem videoklipiem, visa albuma instrumentālā versija un grupas dalībnieku komentāri ir tikai daži fragmenti, kas papildinās “Frankie Animal” veidotās “Party Alone” pasaules mozaīku.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!