Igauņu DJ unproducents Syn Cole izdod singlu “Who You Are feat. Mio”

Raksta attēls - Igauņu DJ unproducents Syn Cole izdod singlu  “Who You Are feat. Mio” Publicitātes foto

22.03.2018 / Parmuziku.lv

Syn Cole, kura mūzikas klausījums 2017. gadā pārsniedza 140 miljonus, izdevis jaunu singlu.

Syn Cole oriģinālmūziku kopumā klausījušies 290 miljonus reižu. Syn Cole oficālie remiksi  iekļauj tādus pazīstamus starptautiskus izpildītājus, kā Ed Sheeran, Coldplay, Katy Perry, Avicii, Jess Glynne un Zedd. Bet viņa darbus remiksējuši -   Avicii, Kygo, Broiler un  Cheat Codes. Syn Cole ir pārādījies  Top 10 US Billboard Club Play chart & Top 20 Billboard Dance Radio chart, kā arī saņēmis atbalstu no BBC Radio 1, Dancing Astronaut, Proximity, Your EDM, We Rave You. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!