"Foo Fighters" koncertā nospēlē jauno dziesmu "The Sky Is A Neighborhood" (VIDEO)

Raksta attēls - "Foo Fighters" koncertā nospēlē jauno dziesmu "The Sky Is A Neighborhood" (VIDEO) Ekrānšāviņš

17.05.2017 / Parmuziku.lv

Dziesma "The Sky Is A Neighborhood" pirmatskaņojumu piedzīvoja "Foo Fighters" koncertā Sanfrancisko. 2017. gada sākumā grupa izziņoja gan koncertturneju, gan jaunu albumu.

Vai "The Sky Is A Neighborhood" ir pirmais singls, par to ir pāragri spriest. Taču viens ir skaidrs, dziesmas piedziedājums ir prātā paliekošs, lai dziesmai viegli varētu dziedāt līdzi.

"Foo Fighters" 21. jūnijā uzstāsies Rīgā, Lucavsalā. Ar roka grandiem skatuvi dalīs arī grupas "The Kills", "Biffy Clyro" un igauņi "Elephants from Neptunes".  Biļetes nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!