Father John Misty kinematogrāfiskā īsfilmā ļauj ielūkoties albuma tapšanā

Raksta attēls - Father John Misty kinematogrāfiskā īsfilmā ļauj ielūkoties albuma tapšanā Ekrānšāviņš

24.01.2017 / Parmuziku.lv

Mūziķis Father John Misty izziņojis, ka viņa jaunais, trešais albums "Pure Comedy" iznāks 7. aprīlī. Klausītājiem jau ir nodota albuma tituldziesma, bet šodien, 24. janvārī, mūziķis piedāvā noskatīties, kā notika albuma ieraksts.

25 minūtes garās dokumentālās filmas režisors ir pats Father John Misty jeb, īstajā vārdā, Džošua Tillmans (Joshua Tillman) un režisors-operators Grants Džeimss.

Albums "Pure Comedy" garums būs 75 minūtes, to veidos 13 dziesmas. Producenta pienākumus ir veicis pats Tillmans, kā arī folkmūziķis Džonatans Vilsons (Jonathan Wilson) Albuma dizainu veidojis The New Yorker ilustrators Eds Stīds (Ed Steed) un albums būs pieejams četros atšķirīgos dizaina variantos.

Avots: pitchfork.com.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!