Dzirdēt Kendrika Lamāra albumu "DAMN" no otra gala ir pilnīgi cita pieredze

Raksta attēls - Dzirdēt Kendrika Lamāra albumu "DAMN" no otra gala ir pilnīgi cita pieredze Ekrānšāviņš no video dziesmai "Humble"

08.12.2017 / Parmuziku.lv

Repera Kendrika Lamarā (Kendrick Lamar) albums "DAMN" ātri vien pēc tā izdošanas tikai atzīts par šī gada nozīmīgāko ierakstu. Tagad mūziķis publicējis albumu vēlreiz, taču dziesmu secība ir pretēja.

Šādas izmaiņas albuma dziesmu secībā saistītas ar paša mūziķa iepriekš izteikto apgalvojumu intervijā ar "MTV News", ka patiesībā albums ir jāklausās pretējā secībā. Par šādu iespējamību mūziķis nojautis jau albuma tapšanas laikā - viņš norādījis, ka tādējādi albuma vēstījums tiek atklāts precīzāk, ritms ir vēl labāks un atklājas dažādi pretstati Kendrika personībā:

Es nedomāju, ka izmainās stāsts, drīzāk izmainās sajūtas.

Albums "DAMN" izdots 2017. gada aprīlī. Albums nominēts "Grammy" balvai kā "Gada albums". 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!